Mistrz Pięknego Czytania

27.04.2016 r. biblioteka szkolna zorganizowała konkurs dla uczniów klas III Mistrz Pięknego Czytania. Do komisji konkursowej została zaproszona przedstawicielka Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu pani Katarzyna Walczak, której bardzo dziękujemy za przybycie i fachową pomoc w ocenianiu umiejętności czytelniczych naszych uczniów oraz wyłonieniu laureatów.

W pierwszej części konkursu uczniowie czytali fragmenty wybranych przez siebie książek. W drugiej zaś fragment książki M. Lobe Babcia na jabłoni, która była zaproponowana przez organizatorów. I ta część konkursu oddawała faktyczne umiejętności czytelnicze, ponieważ uczniowie czytali nowy dla nich tekst, bez wcześniejszego przygotowania. Komisja konkursowa oceniała płynność czytania, właściwe tempo, dykcję, intonację oraz ciekawą interpretację tekstu.

Laureaci konkursu:

I miejsce - Natalia Czerwińska kl. 3e

II miejsce - Bartosz Jaworski kl. 3a

III miejsce - Kamil Rafalski kl. 3a

Wyróżnienie - Jakub Kacprzak kl. 3e

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Rozdanie nagród odbędzie się podczas Festynu Rodzinnego w dniu 3.06.2016 r.

Zapraszamy do oglądania zdjęć w GALERII!