NAJLEPSZA SZKOŁA - głosujemy na DZIEWIĄTKĘ

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele!

W naszej szkole organizowana jest szeroka gama dodatkowych zajęć pozalekcyjnych, w których Państwa dzieci chętnie uczestniczą. Ciągle dążymy do tego, aby prowadzone przez nas zajęcia lekcyjne były atrakcyjne. W tym roku szkolnym przystąpiliśmy, więc do ogólnopolskiego programu „Najlepsza szkoła”.

Celem programu jest wyłonienie w drodze głosowania rodziców, uczniów oraz nauczycieli – najlepszych, spośród zgłoszonych do programu szkół i doposażenie ich w pomoce dydaktyczne, takie jak: projektor, telewizor, tablica interaktywna.

Liczy się każdy głos!

Prosimy, więc o włączenie się do udziału w tej akcji i oddanie głosu na naszą szkołę.

UWAGA! Podczas klikania (zaznaczania gwiazdki) należy zachować ostrożność, gdyż nawet przypadkowe kliknięcie powoduje oddanie głosu, bez możliwości jego zmiany.

Przykład: Jeżeli chcemy ocenić szkołę na 5 trzeba kliknąć od razu na piątą gwiazdkę itp.

Jak zagłosować?

1. Wejść na stronę internetową www.najlepsza-szkoła.pl w zakładkę REJESTRACJAProsimy o podanie prawidłowego adresu e-mail podczas rejestracji.
  2. Uzupełnić dane:
    • Pełna nazwa: należy wpisać swoje imię;
    • Użytkownik: należy wpisać nazwisko lub dowolną nazwę;
    • Hasło: należy wpisać wymyślone przez siebie hasło;
    • Adres mailowy: należy podać swój adres mailowy;
  3. Otworzyć swoją pocztę.
  4. Kliknąć na link aktywacyjny, który przyjdzie na podany adres mailowy. Uwaga: mail z linkiem może przyjść z pewnym opóźnieniem.
  5. Zalogować się na stronie www klikając link LOGOWANIE dostępny pod linkiem REJESTRACJA.
  6. Po zalogowaniu za pomocą modułu SZUKAJ znaleźć naszą szkołę wpisując słowo RADOM i kliknąć SZUKAJ.
  7. Kliknąć na nazwę naszej szkoły.
  8. Zagłosować, klikając na odpowiednią w kolejności gwiazdkę. Ilość klikniętych gwiazdek oznacza ocenę jaką chcemy szkole wystawić (skala od 1 do 6)
  9. Wylogować się ze strony programu klikając: REJESTRACJA – LOGOWANIE - WYLOGUJ

Nie mamy szansy wygrać, bez Państwa pomocy!

Dziękujemy za przyłączenie się do akcji i oddanie głosu na naszą szkołę.