O programie MegaMisja

MegaMisja to nieodpłatny ogólnopolski program edukacyjny dla szkół podstawowych adresowany do nauczycieli i dzieci w wieku 6- 10 lat.

W naszej szkole realizowany jest na zajęciach świetlicowych, a celem programu jest podniesienie wiedzy i cyfrowych kompetencji wszystkich uczestników programu. MegaMisja daje solidną bazę do mądrego i bezpiecznego poruszania się po świecie, w którym dzisiaj nie obędziemy się bez technologii.

Organizatorem programu MegaMisja jest Fundacja Orange, która działa na rzecz nowoczesnej edukacji dzieci i młodzieży. Poprzez twórcze inicjatywy angażujemy najmłodszych do zdobywania wiedzy, rozwijania pasji i budowania społeczności przy wykorzystaniu Internetu i technologii. W ten sposób zyskują liczne kompetencje, w tym kompetencje cyfrowe.

Honorowym ambasadorem programu Grzegorz Kasdepke – autor bestsellerowych książek dla dzieciUśmiech

Koordynator programu: Elżbieta Basińska

Nauczyciele realizujący program: Elżbieta Basińska i Urszula Batorska