Rekrutacja 2017/2018

Od 5 do 13 kwietnia - złożenie potwierdzenia o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym.

Od 14 do 27 kwietnia - rejestracja w systemie wniosków o przyjęcie do przedszkola i złożenie w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru podpisanego wniosku o przyjęcie oraz dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów rekrutacyjnych.

Od 12 do 19 czerwca (do 12:00) - rekrutacja uzupełniająca - rejestracja kandydatów.

Od 22 do 27 czerwca (do 13:00) - rekrutacja uzupełniająca - publikacja list zakwalifikowanych i potwierdzanie woli.

28 czerwca - rekrutacja uzupełniająca - publikacja list przyjętych

Terminy naboru do oddziałów przedszkolnych

Uwaga! Ruszyła już rekrutacja do klas pierwszych. Potrwa od 19 kwietnia do 5 maja 2017 r.

Od 21 do 26 czerwca (do 15:00) - rekrutacja uzupełniająca - rejestracja kandydatów.

Od 30 czerwca do 7 lipca  (do 15:00) - rekrutacja uzupełniająca - publikacja list zakwalifikowanych i potwierdzanie woli.

10 lipca - rekrutacja uzupełniająca - publikacja list przyjętych

Nabory - Zarządzenia

Granice obwodu naszej szkoły...

Zapraszamy do "Dziewiątki"

Zapraszamy do zapoznania się z działalnością naszej szkoły w zakresie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej.

Aby otworzyć prezentację w Prezi należy kliknąć na wybraną grafikę.

Prezentacja w formacie PDF