,,Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”

Od 01 października 2014 r. do końca lutego 2015 r. w  aszej szkole realizowany był ogólnopolski konkurs ,,Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”, którego organizatorem było Studium Prawa Europejskiego w Warszawie.

Głównym celem konkursu było zaprezentowanie świetlicy szkolnej jako miejsca nie tylko do nauki ale również i zabawy. Przystępując do konkursu wychowawcy świetlicy przyjęli na siebie realizację 10 zdań, które później zostały zweryfikowane i ocenione. Praca nad zadaniami w naszej szkole została oceniona bardzo wysoko, dzięki czemu udało nam się uzyskać tytuł „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”. W ostatnim czasie otrzymaliśmy od Organizatora konkursu dyplom, który z radością prezentujemy.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z realizacji zdań konkursowych oraz z działalności świetlicy w roku szkolnym 2014/2015 (organizowanych zajęć, spotkań, wycieczek, przedstawień), które znajdują się w naszej szkolnej galerii w zakładce: świetlica Uśmiech.

Koordynator konkursu na terenie szkoły: Magdalena Staszewska