Przedstawienie „Kocie tournee”

W dniu 5 maja 2015 r. uczniowie klasy 2c, 3b, 4a, 4b, 4d oraz grupa dzieci ze świetlicy uczestniczyły w inscenizacji teatralnej zatytułowanej „Kocie tournee” w wykonaniu zespołu „Muzyczny Kogel Mogel” z Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 w Radomiu, która miała miejsce w Ośrodku Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska”.

Młodzi aktorzy zabrali nas w podróż po światowych stolicach. Tańczyli w rewii na Broadwayu, grali z najlepszymi orkiestrami i śpiewali w największych operach. Koty i myszy harcowały bawiąc i rozśmieszając publiczność. Po zakończonym przedstawieniu nauczycielki ZSS nr 1 porwały publiczność w świat bajki o piracie Rabarbarze współtworzonej przez wszystkich. Świetnej zabawie nie było końca.

Przedstawienie odbyło się w ramach współpracy między naszymi szkołami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół Specjalnych nr 1, Nauczycielom oraz Uczniom za zaproszenieUśmiech