Ola i Roksana laureatkami Konkursu na Kartkę Wielkanocną Fundacji BO WARTO

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w Konkursie na Kartkę Wielkanocną SERCEM MALOWANE zorganizowanym przez Fundację BO WARTO.

I było WARTO – stanęłyśmy na podium.

I miejsce w kategorii wiekowej 5-6 lat zdobyła Aleksandra Jastrzębska z oddz. przedszkolnego 0e.

II miejsce w kategorii wiekowej kl. IV-VI. zdobyła Roksana Rojek z klasy 4d.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Laureatki oraz uczestniczki konkursu zostały zaproszone na warsztaty wiosenno-wielkanocnych ozdób, które odbyły się 22 marca b.r. podczas Kiermaszu Wiosennego na Siekierkach w Domu Kultury Dorożkarnia w Warszawie. Naszą szkołę reprezentowały: Ola Jastrzębska, Julia Węglicka, Dominika Kozłowska oraz Julia Bruch pod opieką pani Magdaleny Staszewskiej, Anny Potuchy oraz  Rodziców. Wszyscy uczestnicy mieli okazję do wspaniałej zabawy. Dziewczynki wzięły udział w przeglądzie twórczości wiosennej prezentując utwory słowno-muzyczne, uczestniczyły w warsztatach, gdzie wykonywały przepiękne ozdoby wielkanocne. Można było, również skosztować wspaniałych słodkości oraz wspomóc Fundację kupując ręcznie robione ozdoby świąteczne. Podczas kiermaszowego spotkania odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu.

Dyplom Aleksandry Jastrzębskiej

Dyplom Roksany Rojek

Dyplom dla SZKOŁY

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII i na stronie FUNDACJI.

PS. Serdecznie dziękujemy mamie Oli za udostępnienie zdjęć z przebiegu spotkania w Fundacji BO WARTOUśmiech.