"mPotęga" - oj, będzie zabawa z matematyką w DZIEWIĄTCE

Udało się!

Dzięki zaangażowaniu i poparciu wielu osób na nasz projekt "Rajd 9 - Skąd - dokąd?" zyskał dofinansowanie w ramach programu „mPotęga”!

Dziękujemy wszystkim sympatykom DZIEWIĄTKI za oddane głosy i pomoc w zdobyciu funduszy.

Wyniki głosowania pod adresem:  http://mpotega.pl/aktualnosci

"Rajd 9 - Skąd - dokąd?"

W rajdzie wezmą udział uczniowie klas V i VI oraz rodzice uczniów PSP 9. Uczestnicy będą podzieleni na grupy 5 - 6 osobowe. Trzy tygodnie przed planowanym rajdem uczniowie otrzymają zadanie długoterminowe związane z Puszczą Kozienicką. Przygotują w odpowiedniej skali plan trasy rajdu oraz zmierzą odległości i zaznaczone na planie punkty kontrolne. Dla konkurencyjnych drużyn przygotują quizy matematyczne, krzyżówki, gry planszowe oraz dodatkowe pytania Premium. Wcześniej uczestnicy dostaną również materiały i zestaw literatury, z której mogą przygotować się do konkursu. Na zajęciach techniki i plastyki uczniowie przygotują piktogramy, które zostaną wykorzystane na trasie rajdu. Na zajęciach komputerowych uczniowie zaprojektują pamiątkowy znaczek.

Dziękujemy za poparcie naszego projektuUśmiech