Zimowisko 2024

Półzimowisko 2024 – Lodowa Kraina

Karta kwalifikacyjna   Regulamin wypoczynku   Zasady organizacyjne
Organizacja przyjścia i odbioru dziecka    Regulamin wycieczki
Harmonogram zimowiska

Lista uczestników wg grup

Termin: Turnus 15.01 – 19.01.2024

Uczestnicy:
Oferta skierowana jest do dzieci z klas 0-IV  (przyjmujemy także dzieci z innych szkół Gminy Miasta Radomia)

ZAPISY:
Zapisy przyjmowane będą w wyznaczonym dniu lub do wyczerpania miejsc.
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisu należy dokonać w dniu:  11.12.2023
- osobiście w sekretariacie:  w godz. 7.30 do 16.00, lub
- telefonicznie: 483664130 w godz. 7.30 – 16.00
Uwaga: Jedna osoba nie może zapisać więcej niż 3 dzieci.
Uwaga: Ilość miejsc jest ograniczona.
W przypadku wyczerpania puli dostępnych miejsc, uczestnicy będą przyjmowani na listy rezerwowe.

OPŁATA: 350 zł za jeden turnus
Wpłaty za półzimowisko można dokonać dopiero po potwierdzeniu zapisu dziecka.
Wpłat należy dokonywać osobiście w sekretariacie szkoły w dniach:
18.12.2023 – 20.12.2023, w godz. 8-15

W cenie pobytu organizator zapewnia:

• wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, prowiant w przypadku dni wyjazdowych)
    • transport autokarowy
    • bilety wstępu na zajęcia programowe
    • artykuły plastyczne, gry, sprzęt sportowy
    • nagrody - niespodzianki

Karta zgłoszenia dziecka
Kartę należy pobrać ze strony lub z sekretariatu, uzupełnić i przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub przynieść osobiście do szkoły.
Proszę pamiętać o spisaniu szczepień lub dostarczeniu kopii odpowiednich stron z książeczki zdrowia.

WARUNKIEM UDZIAŁU DZIECKA W WYPOCZYNKU JEST DOKONANIE WPŁATY W WYZNACZONYM TERMINIE I DOSTARCZENIE WYPEŁNIONEJ ORAZ PODPISANEJ KARTY UCZESTNIKA.
Niezachowanie ustalonych terminów związanych z dostarczeniem dokumentów i dokonania wpłaty będzie skutkowało skreśleniem dziecka z listy uczestników i przyjęciem osoby z listy rezerwowej.

WAŻNE: NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM WYPOCZYNKU.

Zapisanie dziecka na półzimowisko jest równoznaczne z przyjęciem przez rodzica/opiekuna załączonego regulaminu wypoczynku, zasad organizacyjnych, rozkładu dnia oraz harmonogramu zajęć.

O przydziale do grupy kolonijnej decyduje kierownik wypoczynku. Istnieje możliwość podania informacji dotyczącej tego z kim dziecko chciałoby być w grupie. Listy grup zostaną zamieszczone na stronie szkoły przed rozpoczęciem turnusu.

Rozkład dnia
7.00 – 8.00       – Schodzenie się dzieci
 8.00 – 8.30       – Śniadanie
 8.30 – 12.00     – Zajęcia w grupach
12.00 – 13.00    – Obiad, relaks poobiedni
13.30 – 15.00    – Zajęcia w grupach
15.00 – 16.00    – Rozchodzenie się dzieci do domu

Planowane zajęcia
- Animacje (Bajkowy Świat dziecka) – animacje, zabawy sportowe, piniata Olaf
- Zimowe kino - wyjście do kina Helios
- Wycieczka całodniowa do Bałtowa – Bajkowa Kraina Lodu, Wioska Św. Mikołaja, zabawy z elfami, dekorowanie pierników, zimowe kino, animacje;
- Lodowe eksperymenty – warsztaty chemiczne (Rainbow animacje)
- Dzień kolonisty - bal przebierańców, konkursy, zabawy przy muzyce

Oprócz głównych atrakcji dzieci będą miały zorganizowane:
zabawy integrujące grupę, zabawy ruchowe, zajęcia sportowe, gry i zajęcia świetlicowe, quizy, zagadki, zabawy tropiące, animacje, zajęcia kreatywne oraz zabawy na placu zabaw i boisku szkolnym.

Szczegółowy harmonogram zajęć na każdy dzień zamieszczony będzie na tydzień przed półzimowiskiem.