Półzimowisko 2022 harmonogram

Od poniedziałku 31.01.2022 rozpoczynamy I turnus półzimowiska „Przyjaciele Zimy”

Prosimy Rodziców o zapoznanie się z poniższymi zasadami organizacyjnymi dotyczącymi przychodzenia i wychodzenia dzieci ze szkoły. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci bardzo prosimy o przestrzeganie ustalonych zasad organizacyjnych oraz regulaminu półzimowiska.

UWAGA

W związku z poniesionymi kosztami organizacyjnymi rezygnacja z półzimowiska nie jest już możliwa. Osoby, które zmuszone są do zrezygnowania zobowiązane są do znalezienia innej osoby na zamianę.
Istnieje również możliwość codziennego odbierania obiadów ze szkoły oraz odebrania paczki na zakończenie turnusu.

Tutaj znajduje się link do listy uczestników II turnusu (Lista grup)
Prosimy o sprawdzenie grupy dziecka przed przyjściem do szkoły.

W załączniku znajduje się harmonogram półzimowiska:

harmonogram I turnus        harmonogram II turnus

Grupa IV

Sala 108

Wejście szatnia,
box po lewej (obok szatni świetlicowej)
z napisem Grupa IV

p. Towarek Katarzyna

Grupa V

Sala 110

box po lewej (na końcu)
z napisem Grupa V

p. Szałowska Bogumiła

• Podczas schodzenia się i rozchodzenia (kiedy grupy się mieszają) dzieci, wychowawcy i rodzice zobowiązani są do noszenia maseczek.
  • Podczas pobytu na półzimowisku wychowawcy starają się nie mieszać dzieci z różnych grup. Jeśli dzieci będą musiały przebywać razem (na jadalni, w części wspólnej, podczas łączenia grup, w autokarze itp.) wychowawcy zobowiązani są do dopilnowania dystansu między grupami lub noszenia maseczek (wychowawcy i dzieci).
  • Należy dopilnować częstego mycia rąk wodą z mydłem przez wszystkich uczestników półzimowiska.
  • Rodzice zobowiązani są do wyposażenia dzieci w maseczki (również zapasowe).

Poniedziałek

• Listy z podziałem na grupy zamieszczone będą na stronie szkoły oraz na drzwiach szkoły.
  • Rodzice odszukują grupę swojego dziecka, wchodzą do szkoły wyznaczonym dla danej grupy wejściem, oddają dziecko pod opiekę wychowawcy. Dziecko rozbiera się w wyznaczonej dla danej grupy szatni.
  • Przychodząc po dziecko rodzice wchodzą wyznaczonym dla danej grupy wejściem, odbierają dziecko z sali lub proszą pracownika o przyprowadzenie dziecka. Korzystają z wyznaczonej szatni i wychodzą ze szkoły tą samą drogą.
  • Rodzice zobowiązani są do noszenia w budynku szkoły maseczki.

Pozostałe dni

• Rodzice nie wchodzą do szkoły (jeśli to konieczne, najmłodsze dzieci mogą być odprowadzane do szatni przez rodzica). W szatni będzie pracownik, który w razie potrzeby pomoże dzieciom.
  • Dzieci samodzielnie wchodzą do szkoły wyznaczonymi dla danej grupy wejściami, rozbierają się w szatniach wyznaczonych dla danej grupy i udają się do swojej sali lub pod opiekę dyżurującego wychowawcy
  • Po zajęciach rodzice proszą pracownika o przyprowadzenie dziecka lub sami odbierają dziecko z sali (koniecznie muszą mieć na twarzy maseczkę). Korzystają z wyznaczonej szatni i wychodzą ze szkoły tą samą drogą.
  • Dzieci mogą wracać po zajęciach same do domu jeśli mają zgodę od rodzica (druk do pobrania od wychowawcy). Rodzic może też umówić się na określoną godzinę z dzieckiem i czekać na niego przed szkołą.