Półzimowisko 2022

Półzimowisko 2022Przyjaciele Zimy

UWAGA!

Informujemy, że w związku ze zgłoszeniem się odpowiedniej ilości uczestników na półzimowisko lista została zamknięta.

Można ewentualnie zapisać się na listę rezerwową.

Termin:

Turnus I. 31.01.2022 - 4.02.2022
Turnus II. 7.02.2022 - 11.02.2022

Uczestnicy: dzieci z klas 0-IV  (także uczniowie spoza naszej szkoły)

Opłata: 200 zł za jeden turnus

Zapisy:
- osobiście w gabinecie  wicedyrektorów
- telefonicznie: (48) 366-41-30
- poprzez dziennik elektroniczny do wicedyrektor Barbary Jazłowieckiej

Wpłat należy dokonywać osobiście w sekretariacie szkoły w dniach:
10.01.2022 w godz. 8.00 - 16.00
11.02.2022 i 12.01.2022 w godz. 8.00 - 15.00

Karta kwalifikacyjna   Regulamin półzimowiska

Oświadczenie rodzica / opiekuna   Klauzula informacyjna

Karta zgłoszenia dziecka
Kartę należy pobrać ze strony lub z sekretariatu, uzupełnić i przesłać na pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub przynieść osobiście do szkoły.
Proszę pamiętać o wypisaniu szczepień lub dostarczeniu kopii odpowiednich stron z książeczki zdrowia.

Oświadczenie rodzica
Oświadczenie należy pobrać ze strony lub z sekretariatu, uzupełnić i przesłać na pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub przynieść osobiście do szkoły w dniu rozpoczęcia półzimowiska.

Rozkład dnia

7.00 –   8.00 – Schodzenie się dzieci
  8.00 –   8.30 – Śniadanie
  8.30 – 12.00 – Zajęcia w grupach
12.00 – 13.00 – Obiad, relaks poobiedni
13.30 – 15.00 – Zajęcia w grupach
15.00 – 16.00 – Rozchodzenie się dzieci do domu

Planowane zajęcia:

Turnus I

• Warsztaty plastyczne (Mammaleo): Zimowe łapacze snów;
  • Warsztaty kulinarne: pieczenie ciasteczek lub pierniczków;
  • Wyprawa do lasu (Rajec) – spotkanie z leśnikiem, ognisko, gry i zabawy z harcerzami;
  • Bajkowe laboratorium – kuchnia molekularna;
  • Zimowa olimpiada kolonijna.

Turnus II

• Zimowe kino – wyjście do kina Helios;
  • Wyjście do Muzeum Jacka Malczewskiego – warsztaty Eko-karmniki dla ptaków;
  • Wyjazd na Ranczo Rajec – Wizyta w alpakarni (karmienie zwierząt, spacer z alpakami), ognisko/grill z kiełbaskami;
  • Mobilne Planetarium – kino sferyczne;
  • Bal maskowy u Królowej Zimy.

Oprócz głównych atrakcji, na obydwóch turnusach, dzieci będą miały zorganizowane:
zabawy ruchowe, zajęcia sportowe, zajęcia origami, gry i zajęcia świetlicowe, quizy i zagadki, zajęcia kreatywne oraz przy sprzyjającej pogodzie: zabawy na śniegu (lepienie bałwana, rzucanie śnieżkami, jazda na sankach) itp.

Szczegółowy harmonogram zajęć na każdy dzień zamieszczony będzie pod koniec stycznia.

Organizacja zajęć odbywać się będzie zgodnie z wytycznymi sanitarno-epidemiologicznymi. Zapewniamy środki ochrony na terenie placówki. Każde dziecko jednak będzie musiało być wyposażone we własne, podręczne środki ochrony, np. maseczkę, żel dezynfekujący, chusteczki antybakteryjne.