Wybory Zarządu do Małego Samorządu Uczniowskiego

Dnia 20.09.2015r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 9 rozpoczęła się kampania przedwyborcza dotycząca wyborów Zarządu do Małego Samorządu Uczniowskiego. Spośród uczniów 5 klas trzecich powołano 11 kandydatów ubiegających się o to stanowisko. Kandydaci przedstawili swoje założenia i pomysły.

Kampania przedwyborcza zakończyła się 9 października 2015 roku.

Dnia 12 października 2015 roku w holu głównym szkoły odbyły się wybory. Uczniowie klas 3 oddawali swój głos na kartach wyborczych, a następnie wrzucali je do urny. Oddano 121 ważnych głosów.

Najwięcej osób zagłosowało na Alicję Piwowarczyk z kl. 3b (30 głosy), Kamila Rafalskiego z kl. 3a (19 głosy) i Zuzannę Godzińską z kl. 3d (17 głosy).

Nad prawidłowym przebiegiem głosowania nadzór sprawowała powołana wcześniej Komisja Wyborcza oraz opiekunowie Małego Samorządu Szkolnego.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej pracy!!!

Zapraszamy do oglądania zdjęć w GALERII.