SPRAWOZDANIE Z WYBORÓW DO MAŁEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2015

Dnia 12.09.2014r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 9 rozpoczęła się kampania przedwyborcza dotycząca wyborów Zarządu do Małego Samorządu Uczniowskiego. Spośród uczniów 4 klas trzecich powołano 12 kandydatów ubiegających się o to stanowisko.

Kandydaci przedstawili swoje założenia i pomysły. Kampania przedwyborcza zakończyła się 8 października 2014 roku.

Dnia 9 października 2014 roku w holu głównym szkoły odbyły się wybory. Uczniowie klas 3 oddawali swój głos na kartach wyborczych, a następnie wrzucali je do urny. Oddano 106 ważnych głosów.

Najwięcej osób zagłosowało na Nikolę Dujkę z kl.3c (22 głosy), Zuzannę Połetek z kl. 3a (22 głosy) Martynę Urbańską z kl. 3d (15 głosy).

Nad prawidłowym przebiegiem głosowania nadzór sprawowała powołana wcześniej Komisja Wyborcza oraz opiekunowie Samorządu Szkolnego.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z wyborów w GALERII.

Opiekunowie Samorządu:
Agnieszka Sułek