ZŁOTA „DZIEWIĄTKA”


13 maja 2019 r. w hali MOSiR odbyły się rozgrywki finałowe Gier i Zabaw dla szkół podstawowych. Zawody organizowane były przez Szkolny Związek Sportowy w ramach XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowało 72 uczniów klas I- III.

Podczas rozgrywek drużyny w zależności od kategorii wiekowej rywalizowały ze sobą m.in. w rzucie do celu, wyścigu w workach, z jajkiem, torze przeszkód, kozłowaniu oraz konkurencjach zmień woreczek i przewróć postaw. Emocje podczas finału rozgrzewały do czerwoności! Reprezentacja naszej szkoły pokonując PSP nr 4, 15 i 24 wywalczyła I miejsce.

Wszyscy zawodnicy otrzymali złote medale, a szkoła dyplom i puchar.

Opiekunami drużyn były: p. Bożena Wójcicka (klasy III), p. Martyna Liwanowska (klasy II) oraz p. Magdalena Staszewska (klasy I).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.

 

Reprezentantom naszej szkoły serdecznie dziękujemy i gratulujemy wywalczonego I miejsca!

 

Dodatkowe informacje