Złoty medal dla uczniów klas I - III w Turnieju Gier i Zabaw

16 kwietnia 2018 r. odbył się finał Turnieju Gier i Zabaw dla klas I – III organizowany przez Szkolny Związek Sportowy w ramach XIV Radomskiej Olimpiady Młodzieży.

Uczniom naszej szkoły udało się po raz kolejny zdobyć ZŁOTO!!!

 

Droga do finału poprzedzona była eliminacjami szkolnymi, licznymi treningami oraz zawodami ćwierćfinałowymi i półfinałowymi organizowanymi w hali MOSiR przy Narutowicza. Ogólnie naszą szkołę reprezentowało 72 zawodników, którzy zmagali się w takich konkurencjach jak: przewróć – postaw, zmień woreczek, wyścig z przeszkodami, wyścig z kozłowaniem piłki, wyścig z jajkiem, wyścig w workach oraz rzut woreczkami do celu. Nie było czasami łatwo, ale było warto!

Dzieci otrzymały puchar, maskotkę Radomira, medale oraz wejściówkę do parku rozrywki z trampolinami - Jump World.

Reprezentantom naszej szkoły serdecznie gratulujemy i cieszymy się z ich zwycięstwa UśmiechUśmiechUśmiech

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.

Opiekunowie grup:
Martyna Liwanowska
Bożena Wójcicka
Magdalena Staszewska

Dodatkowe informacje