"Sukcesy ucznia naszej szkoły w motocrossie"

Nie wszyscy wiemy, jakie uzdolnione perełki kryją się w murach naszej szkoły, dopóki do placówki na ręce Pani Dyrektor nie dotrze list gratulacyjny potwierdzający sukcesy naszego ucznia, Juranda Kuśmierczyka z klasy 3a.

Jurand jest najmłodszym licencjonowanym zawodnikiem Automobilklubu Gorzowskiego, który startuje w Mistrzostwach Polski w kategorii MX 65 oraz w Otwartych Mistrzostwach Lubelszczyzny. Jest niekoronowanym mistrzem pierwszej rundy Mistrzostw Polski.

Prezentacja zawodnika

Pierwszy raz na podium

Zdjęcia z zawodów

Osiągnięcia

Klasyfikacja indywidualna - klasa MX65:
5 miejsce w Mistrzostwach Polski 2013,
II Wicemistrz w Otwartych Mistrzostwach Lubelszczyzny,
4 miejsce w Pucharze Niepodległości,
7 Miejsce w Pucharze Polski,
5 miejsce w Mistrzostwach Polski Strefy Południowej.

Klasyfikacja klubowa (Automobilklub Gorzowski)
Wicemistrzostwo w klasie młodzik w Mistrzostwach Polski 2013,
II wicemistrzostwo Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej,
5 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Lubelszczyzny.

Koleżanki i koledzy z klasy 3a trzymają mocno kciuki i wspierają Juranda w zdobywaniu sukcesów zarówno w uprawianej dyscyplinie sportowej, jak również w zdobywaniu wysokich miejsc w konkursach szkolnych i międzyszkolnych. 

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Dodatkowe informacje