Międzyszkolny konkurs plastyczny

„Słoń Trąbalski i inni bohaterowie- zostań ilustratorem wierszy Juliana Tuwima”- międzyszkolny świetlicowy konkurs plastyczny 

W dniu 25.04.2013r. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla uczestników międzyszkolnego konkursu plastycznego „Słoń Trąbalski i inni bohaterowie - zostań ilustratorem wierszy Juliana Tuwima” zorganizowanego przez wychowawców świetlicy z okazji obchodów Roku Juliana Tuwima. W uroczystości uczestniczyli nagrodzeni oraz wyróżnieni wychowankowie świetlic zaprzyjaźnionych Szkół wraz ze swoimi wychowawcami i rodzicami. Dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców młodym artystom wręczała Pani Dyrektor naszej Szkoły- Beata Badeńska.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii (kliknij tutaj).

 Kategoria wiekowa: klasy „0”

I miejsce: Lena Dygas – PSP nr 9

II miejsce: Natalia Bednarczyk – PSP nr 4

               Zuzanna Suwalska i Zuzanna Góralska – PSP nr 1

III miejsce: Maja Pluta – PSP nr 4

Wyróżnienia:

Antonina Warmiak – Zespół Szkół Integracyjnych

Wiktoria Śmigaszewska – PSP nr 4

Dawid Sałek – PSP nr 9

Kategoria wiekowa: klasy „I”

I miejsce: Jakub Szczepanowski– PSP nr 31

II miejsce: Zofia Kwat – Zespół Szkół Integracyjnych

III miejsce: Jan Gorczyca – PSP nr 4

Wyróżnienia:

Maciej Skopek – PSP nr 23

Natalia Lachowicz – PSP nr 31

Dominik Jaworski – PSP nr 31

Kategoria wiekowa: klasy „II - III”

I miejsce: Gabriela Janas – PSP nr 1

II miejsce: Sandra Fituch – PSP nr 31

               Amelia Gac i Julia Cieplińska – PSP nr 9

III miejsce: Sandra Krupa – PSP nr 1

Wyróżnienia:

Łucja Figarska – Zespół Szkół Integracyjnych

Julia Socha – PSP nr 1

Magdalena Rychlicka – PSP nr 23

Martyna Knieć – PSP nr 20.

Uroczystość wręczenia nagród uświetnił program artystyczny „Panie Tuwimie, to dla Pana”, podczas którego dzieci uczęszczające do świetlicy w naszej szkole zaprezentowały wybrane wiersze tego wybitnego poety.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i nadesłane prace. Dziękujemy również dzieciom z naszej świetlicy, ich rodzicom i wychowawcom, którzy zaangażowali się w przygotowanie wierszy -
Iwona Wardecka i Magda Staszewska

Dodatkowe informacje