II Festiwal Minikoszykówki

W dniu 19 marca 2013 r. w naszej szkole odbył się II Festiwal MinikoszykówkiOrganizatorami Festiwalu byli: MKS Piotrówka Radom oraz ROSA Radom.

Zajęcia z uczniami klas czwartych prowadzili zawodnicy ROSY Radom: Kim Adams, Nic Wise, trenerzy: ROSY Radom p. Marek Łukomski, MKS Piotrówka - p. Albert Siekiera oraz koordynator młodzieżowych grup koszykówki p. Dawid Mazur.

II Festiwal Minikoszykówki - wiecej zdjęć w galerii PSP 9

 

Uczniowie z wielką radością uczestniczyli w profesjonalnej rozgrzewce przeprowadzonej przez zawodników oraz konkursie rzutu do kosza. Naśladowcy, którym udało się trafić do kosza otrzymali upominki. Pozostałym na pocieszenie został uścisk dłoni koszykarza. Po zajęciach przyszedł czas na pytania, autografy i zdjęcia pamiątkowe.

Spotkanie z zawodnikami było dla dzieci dużą atrakcją, któremu towarzyszyła świetna zabawa. Wydarzenie to na pewno długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. Kto wie, może wśród nich jest następca Marcina Gortata?

Więcej zdjęć w naszej galerii i na stronie "Echo Dnia".

Dodatkowe informacje