XIX Festyn Rodzinny

"Ramię w ramię z Ukrainą" - pod takim hasłem w piątek 27 maja w naszej szkole odbył się XIX Festyn Rodzinny. Bardzo licznie przybyli na niego uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi rodzinami oraz społeczność lokalna. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście, a wśród nich Poseł na Sejm RP - Pan Konrad Frysztak, Wiceprezydent Miasta Radomia - Pani Katarzyna Kalinowska oraz radni Miasta Radomia. 

Szkolny plac  wyglądał pięknie, powiewały balony w barwach Ukrainy i Polski, a stoiska nawiązywały tematycznie do hasła festynu. Na uczestników czekały liczne atrakcje - pokaz ogni w wykonaniu naszego absolwenta, bungee, trampolina oraz występy na scenie. Odwiedzili nas również piłkarze RKS Radomiak, którzy wywołali ogromne zainteresowanie. Goście mogli zjeść pyszne gofry, hot dogi, ciasta, spróbować ukraińskich przysmaków, kiełbasek z grilla i tradycyjnego chleba ze smalcem. Na zakończenie festynu na scenie pojawili się Pani Małgorzata Matracka i Pan Konrad Przerwa, którzy porwali wszystkich do wspólnej zabawy. Szczęście, radość, śmiech, dobry humor, pozytywna energia, pogoda ducha to tylko część tego, czego uczestnicy mogli doświadczyć podczas tegorocznego festynu.

  

Więcej zdjęć z wydarzenia w GALERII, na naszym Facebooku i w portalu CoZaDzien.pl.

Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc oraz tak liczne przybycie i już dziś zapraszamy na Jubileuszowy Festyn Rodzinny, który odbędzie się za rok.

Dodatkowe informacje