Klasa dwujęzyczna na rok szkolny 2026/2027

klasa dwujęzyczna

Festyn Rodzinny 2026

Półkolonia 2026 - Dzikie Plemię

Półkolonia 2026Dzikie Plemię

Karta kwalifikacyjna  Regulamin wypoczynku  
Zasady organizacyjne  Regulamin wycieczki  
Organizacja przyjścia i odbioru dziecka  Harmonogram na każdy dzień

Uwaga! Są jeszcze ostatnie wolne miejsca!

Termin:
29.06 – 3.07.2026

Uczestnicy:

Oferta skierowana jest do dzieci z klas 0-IV  (przyjmujemy także dzieci z innych szkół Gminy Miasta Radomia)

ZAPISY:

Zapisy przyjmowane będą w wyznaczonym dniu lub do wyczerpania miejsc.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisu należy dokonać w dniu:  18.05.2025
- osobiście w sekretariacie:  w godz. 7.30 do 16.00

lub

- telefonicznie: 48 366-41-30 w godz. 7.30 – 16.00

Uwaga: Jedna osoba nie może zapisać więcej niż 3 dzieci.

W przypadku wyczerpania puli dostępnych miejsc, uczestnicy będą przyjmowani na listy rezerwowe.

OPŁATA: 500 zł 

Wpłaty można dokonać dopiero po potwierdzeniu zapisu dziecka.

Wpłat należy dokonywać osobiście w sekretariacie szkoły w dniu zapisu.

Czytaj więcej...

Domowe zasady ekranowe

 

Drodzy Rodzice,

w dzisiejszych czasach urządzenia takie jak telefony, tablety czy komputery są stałym elementem życia dzieci i młodzieży. Aby korzystanie z nich było bezpieczne oraz wspierało prawidłowy rozwój dziecka, warto wspólnie ustalić jasne zasady dotyczące czasu i sposobu korzystania z ekranów.

Na stronie: https://domowezasadyekranowe.fdds.pl/ znajdą Państwo praktyczne porady oraz gotowe propozycje zasad, które mogą pomóc w organizacji codziennego korzystania z urządzeń cyfrowych w domu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami i wybrania rozwiązań najlepiej dopasowanych do potrzeb Państwa rodziny. Wspólnie ustalone reguły pomagają dzieciom rozwijać zdrowe nawyki oraz zachować równowagę między światem cyfrowym a aktywnościami poza ekranem.

 

Obiady - wpłaty na czerwiec 2026

Dokonywanie wpłat jest możliwe wyłącznie za pośrednictwem aplikacji o nazwie Zamów Posiłek lub za pośrednictwem banku. Nie ma możliwości dokonywania wpłat gotówkowych. Poniżej szczegółowe informacje:

 

Wpłaty za obiady na czerwiec 2026 mogą być dokonywane
 
w dniach 20-31.05.2026 przez aplikację Zamów Posiłek.
 
Kwota należności za obiady dla dzieci wynosi 13 dni x 5 zł = 65 zł
 
Przypominamy że płacimy za każde dziecko osobno.
Okres żywienia w maju to 1-19.06.2026.
 

Uwaga Rodzice! Logowanie do Zamów Posiłek jest możliwe tylko poprzez Librus Synergia/widok alternatywny. 
Warunkiem podstawowym dokonania wpłaty jest uzupełnienie symbolu klasy dla ucznia oraz wpisanie nr konta rodzica
(aby można dokonać zwrotów nadpłat)!

W trakcie dokonywania zamówienia proszę o zwracanie uwagi na okres na jaki zamawiasz (KROK 3). Powinno być od 1 czerwca do 19 czerwca z kwotą 65 zł. Jeśli tego nie sprawdzicie, system może wybrać inny okres i wybrać inną kwotę do zapłaty.

WAŻNE 
Informujemy że po dniu 12 czerwca 2026 r. nie będzie możliwości anulowania posiłków z powodu rozliczenia roku szkolnego.
Osoby wpłacające za obiady poprzez konto bankowe oraz posiadające nadpłaty za poprzednie miesiące zobowiązane są do dokonania zamówienia posiłków w aplikacji Zamów Posiłek.
Dokonania wpłaty nie jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia.
Osoby, które nie dokonają samodzielnego zamówienia zobowiązane są o wyrażenie zgody na zamówienie posiłku przez intendenta szkoły drogą mailową (adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z jednoczesnym podaniem imienia, nazwiska i klasy dziecka. W przeciwnym wypadku dzieci nie będą miały prawa do korzystania z obiadów - nie możemy samodzielnie dysponować Państwa środkami zgromadzonymi na koncie w aplikacji.

Zamów Posiłek - logowanie  Regulamin wyżywienia 

Nr konta Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomiu do wpłat za obiady to:
Bank Pekao SA 25124032591111001103881646

Dzień Otwarty Szkoły

W minioną sobotę nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla przyszłych pierwszoklasistów oraz ich rodziców. Tegoroczny Dzień Otwarty odbył się pod hasłem „Kosmiczna przygoda z 9-tką” i był wyjątkową okazją, by przekonać się, że szkoła to przestrzeń nie tylko do nauki, ale także do rozwijania pasji, odkrywania talentów i budowania relacji.

Dzieci po przekroczeniu progu naszej „dziewiątki” otrzymały kolorowe emblematy, które jednocześnie podzieliły ich na grupy, a następnie udały się na wspólne spotkanie na parterze szkoły. Oficjalnego powitania dokonała Pani Dyrektor Beata Badeńska. Spotkanie uświetnił występ wokalny młodszych uczniów oraz szkolnego chóru.

Czytaj więcej...

Konkurs "Zimowa aura w obiektywie" - wyniki

 Zwycięzcy konkursu "Zimowa aura w obiektywie"

 
Klasy 1 - 3

I miejsce - Michał Potucha kl. 1b i Aleksander Sujka kl. 3a    

II miejsce - Aleksandra Lubecka kl. 2b i Lena Gryz kl. 2c

III miejsce - Gabriela Jakubiak kl. 2a i Adrianna Ekert kl. 1a

Klasy 4 - 8 

I miejsce - Julian Ekert kl. 4c i Małgorzata Muzaeva kl. 7a

II miejsce - Lena Lubecka kl. 4b i Laura Muzaeva kl. 8b

III miejsce - Nikola Jakubiak kl. 4c i Krzysztof Brodowski kl. 7b 
 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy laureatom i zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.

"KOLOROWY WSZECHŚWIAT" - rozstrzygnięcie konkursu

19 lutego szkolny hol na parterze zamienił się w kosmiczną przestrzeń pełną barw, planet i międzygwiezdnych inspiracji. Konkurs „Kolorowy wszechświat” dla uczniów klas 1 - 8 pokazał, że wyobraźnia młodych twórców nie zna granic – podobnie jak sam Układ Słoneczny.

Zadaniem uczestników było stworzenie pracy przedstawiającej planety i Słońce – w dowolnej technice i formie. Powstały imponujące makiety 3D, barwne plakaty, kreatywne książeczki oraz autorskie projekty, które zachwycały pomysłowością i starannością wykonania. Każda praca była dowodem na to, że nauka może iść w parze ze sztuką.

Spośród licznych, wyróżniających się realizacji wyłoniono zwycięzców konkursu.
 I miejsce – Jerzy Matracki, kl. 2B
 II miejsce – Laura Muzaeva, kl. 8B
 III miejsce – Gabriel Jaworski, kl. 1A

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za odwagę w sięganiu gwiazd! Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za ufundowanie nagród i wsparcie tej kosmicznej inicjatywy.

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.

Wypłata stypendium

Wypłata stypendium naukowego i sportowego

dla uczniów z klas V-VIII,

którzy uzyskali średnią ocen 5,0 i wyżej odbywać się będzie:

 

23.02.2026 godz. 7.30- 16.00

24.02.2026 godz. 7.30- 15.00

 

Rodzice zgłaszają się z dowodem osobistym do sekretariatu szkoły.

Dodatkowe informacje