„Śmieszna fotka z moim pupilem”

4 października obchodziliśmy „Światowy Dzień Zwierząt”. Z tej okazji Mały Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs: „Śmieszna fotka z moim pupilem”, mający na celu uwrażliwienie młodego człowieka na los zwierząt i podkreślenie ich znaczącej roli w życiu człowieka. Dzień Zwierząt to dobra okazja, żeby odwdzięczyć się swoim pupilom za dostarczanie tylu radości i szczęścia w ciągu całego roku.

Po liczbie nadesłanych prac poznajemy, że konkurs bardzo spodobał się Uczniom naszej szkoły. Cieszy nas, że chcieliście pokazać swoje zwierzaki - czasem zabawne, a czasem bardzo wzruszające. Na wszystkich zdjęciach widać szczęśliwe, swobodne i zadbane zwierzęta. Jest to dowód Waszej ogromnej miłości, jaką je darzycie i jednocześnie potwierdzenie tego, że jesteście ich świetnymi opiekunami i towarzyszami. Z przyjemnością ogląda się takie zdjęcia :)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.

Z równie wielką przyjemnością przyznajemy nagrody w tym konkursie!

I miejsce – Szmigiel Adam (klasa 2c)

II miejsce – Sulik Marceli (klasa 2a), Ekert Julian (klasa 1c)

III miejsce – Zając Kacper (klasa 2a), Niesłuchowski Mikołaj (klasa 1c), Wątły Lena (klasa 1a)

Serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie, gratulujemy nagrodzonym i zapraszamy do udziału w następnych akcjach i konkursach organizowanych przez Mały Samorząd Uczniowski.