Tablica informacyjna...

Tablica informacyjna to nie tylko przydatny gadżet, ale i ciekawe dekoracje. Opiekunowie MSU starają się, aby były przyjemne dla naszego oka:)

          

Kilka zasad bezpieczeństwa na ferie

Ferie zimowe w tym roku przebiegają w odmienny sposób – MSU przypomina o bezpiecznym zachowaniu podczas zabaw. 

Dzień Kubusia Puchatka

Miękki, puchaty, z klapniętym uszkiem czy wielkimi oczkami – Dzień Kubusia Puchatka.
W tym roku uroczystości z okazji tego święta były inne, lecz mimo pandemii i nauczania zdalnego uczniowie postanowili nie rezygnować z tej tradycji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.

Wybory do MSU

Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/21 odbyły się inaczej niż dotychczas. Ze względu na obostrzenia i pandemię wybory odbyły się demokratycznie w klasach trzecich.

Przedstawicielami MSU stali się przewodniczący poszczególnych klas:

Węglicka Pola – klasa 3a

Pionka Gabriel – klasa 3b

Klonowski Ksawery – klasa 3c

Rok szkolny 2020/2021

 

Witamy w nowym roku szkolnym i zapraszamy do współdziałania wszystkich uczniów z naszej szkoły. Pomimo pandemii koronawirusa i ograniczeń sanitarno – epidemiologicznych, chcemy nadal aktywnie działać w naszej szkole. W planach mamy wiele ciekawych akcji, projektów, zabaw, które mamy nadzieję razem uda nam się zrealizować.

Międzynarodowy Dzień Kropki 2020

W ramach organizowanych przez Mały Samorząd Uczniowski dni „Nie samą nauką żyje uczeń…” uczniowie klas 1 – 3 włączyli się w świętowanie Międzynarodowego Dnia Kropki. Historia o Vashti – nieśmiałej dziewczynce, która nie wierzyła w swoje możliwości, poruszyła serca dzieci. Vashti na lekcji plastyki nie miała pomysłu jak wyrazić siebie za pomocą znaczka. Uparcie twierdziła, że nie potrafi malować, a zamknięte farbki tylko ją irytowały. Nauczycielka cierpliwie czekała, aż Vashti podejmie próbę. Powiedziała do dziewczynki „Postaw tu kropkę i zobaczymy co się stanie”.

Czytaj więcej...

Góra Grosza - finał akcji

Akcja Góra Grosza dobiegła końca. Klasy I-III zebrały w sumie 379,97 zł.

I miejsce - klasa 2a

II miejsce - klasa 2b

III miejsce - klasa 3b

 

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w akcji.

Opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego

Góra Grosza- kolejna edycja ruszyła!!!

Góra Grosza ma 20 lat! Jest dorosła! To, jak duża urośnie na dwudzieste urodziny, zależy od Was. Potrzebujemy Was, by pomagać dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają ze swoimi rodzicami.

Celem na który zbierane są te drobne monety jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną - w rodzinach zastępczych, rodzinnych domach dziecka oraz innych formach opieki.

„Góra Grosza jest lekcją empatii i dobroczynności. Najcenniejsze jest to, że to same dzieci pomagają innym dzieciom. Mogą poczuć, że mają wpływ na poprawę sytuacji swoich rówieśników”

Mały Samorząd Uczniowski PSP nr 9 także przyłącza się do tej akcji.
Ogłaszamy konkurs dla klas 1-3 w ramach tej akcji. Zbiórka groszy odbywać się będzie w dniach od 01.12.2019 r. do 20.12.2019 r.
Zbiórka pieniążków odbywać się będzie bezpośrednio w swoich klasach. W dniu 20.12.2019 r. przewodniczący klas przynoszą policzone pieniążki do p. Agnieszki Sułek do sali 105. Zwycięża klasa, która zbierze największą sumę pieniążków.

Serdecznie zapraszamy do udziału akcji!!!


Mały Samorząd Uczniowski

"Portret mojej Pani" - wyniki konkursu

"Portret mojej Pani" - konkurs rozstrzygnięty. Przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego mieli nie lada wyzwanie.

Oto zwycięzcy:

I miejsce - Kacper Kwiecień z klasy 1a

II miejsce - Wiktor Buzała z klasy 2c

III miejsce - Asia Stanisławek z klasy 3a

Wyróżnienie otrzymali:

Pola Węglicka - klasa 2a
Piotr Błesiński - klasa 2b
Asia Budzik - klasa 1b
Zofia Musiałek -klasa 2b

Gratulujemy!