Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

W dniu 25 kwietnia 2013 r. w naszej szkole odbył się 2 etap Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii. Konkurs został przygotowany i zorganizowany przez nauczycielki języka angielskiego p. Annę Świątek i p. Ewę Sadal. W konkursie uczestniczyli uczniowie czterech radomskich szkół: PSP 2, PSP 3, PSP 9, PSP 20.

Finałowym zadaniem konkursowym była prezentacja w języku angielskim. Zakwalifikowani w I etapie uczniowie klas V i VI mieli za zadanie przedstawić przygotowaną wcześniej prezentację w formie plastycznej lub multimedialnej na temat: „The most interesting place in Great Britain”.

Laureaci konkursu:

I miejsce: Aleksandra Rak – PSP nr 3

II miejsce (ex aequo): Karolina Czerwiec – PSP nr 9, Natalia Jankowska – PSP nr 3,

III miejsce (ex aequo): Dominika Młynarczyk – PSP nr 9, Patrycja Papiewska – PSP nr 9

Wyróżnienia:

Paulina Baran – PSP nr 20

Ola Gregorczyk – PSP nr 2

Natalia Maciejczyk – PSP nr 2

Bartek Marek – PSP nr 20

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.