Opieka Psychologiczno - Pedagogiczna

Drodzy Rodzice dzieci,
które posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego

Nauka na odległość jest dziś koniecznością i stanowi zarówno dla nauczycieli, jak i rodziców ogromne wyzwanie.

Wiemy, że jako rodzice dzieci, które posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego jesteście w niezwykle trudnej sytuacji. Chcemy, abyście wiedzieli, że nie jesteście w tym czasie sami. Jako szkolny zespół do spraw pomocy psychologiczno – pedagogicznej opracowaliśmy dla Was wskazówki na ten trudny czas. Znajdą je Państwo w zakładce OPIEKA PSYCHOLOGICZNO- PEDAGOGICZNA. Zdajemy sobie sprawę, że nie rozwiążą one wszystkich licznych oraz praktycznych problemów związanych z nauczaniem i wspieraniem Waszych dzieci w domu. Liczymy jednak na to, iż choćby w niewielkim stopniu będą dla Was pomocą.

Drodzy Rodzice pamiętajcie również, że w tych trudnych chwilach nie musicie polegać wyłącznie na sobie. Gdybyście potrzebowali wsparcia, konsultacji lub porady szkolny psycholog i pedagog są do Waszej dyspozycji codziennie poprzez e-dziennik lub pocztę służbową:

Pedagog w godz.:  9.00 – 13.30

Psycholog w godz.: 12.00 – 16.00

W każdej chwili możecie również liczyć na wsparcie ze strony wychowawcy, nauczyciela przedmiotu oraz nauczyciela współorganizującego proces kształcenia Waszego dziecka.

Przydatne informacje na temat planowania nauki w domu znajdziecie Państwo w artykule, który dostępny jest pod linkiem https://portal.librus.pl/artykuly/nauka-z-domu-jak-zaplanowac-dzien-i-nie-zwariowac

Szkolny zespół do spraw pomocy psychologiczno - pedagogicznej