,,PRZYŁAPANI NA CZYTANIU"

dedykowanego dla UCZNIÓW klas 4 - 8, RODZICÓW i NAUCZYCIELI naszej szkoły

p. Iwona Świerczyńska

TEMAT KONKURSU:

• Wykonanie zdjęcia osoby, która czyta książkę lub czasopismo. Liczy się spostrzegawczość i czujność obserwatorów, którzy uchwycą w kadrze osoby czytające w nietypowych sytuacjach.

CEL KONKURSU:

• Zachęcenie do czytania oraz ukazanie, że czytanie to doskonała rozrywka, a dla wielu pasja i wielka przyjemność.
  • Popularyzacja i promocja czytelnictwa.

TERMIN KONKURSU:

• Termin składania zdjęć upływa 22.11.2019
  • Rozstrzygnięcie konkursu 28.11.2019

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs jest adresowany do uczniów kl.4-8, rodziców i nauczycieli PSP NR 9.

2.Tematyka zdjęć jest dowolna, powinna jednak pokazać, że czytanie w domu, miejscach publicznych to przyjemność i atrakcyjna forma rozrywki wypełniająca wolny czas.

3. Na konkurs przyjmowane będą fotografie w minimalnym formacie 15x20 wykonane osobiście przez uczestników konkursu.

4. Uczestnik może zgłosić 1 zdjęcie.

5. Każde zdjęcie opisywane jest następującymi informacjami:

1. imię i nazwisko
    2. klasa
    3. tytuł zdjęcia

6. Zdjęcie musi być włożone do koszulki i dostarczone do p. Iwony Świerczyńskiej i p. Julity Mrozowicz.

7. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone i umieszczone w galerii szkolnej i na stronie szkoły.

Uwaga!

1. Osoby „złapane na czytaniu” (fotografowane) muszą wyrazić zgodę na zrobienie zdjęcia i późniejszą publikację na stronie szkoły i Facebooku.

2. Zdjęcia nie mogą być zrobione w szkole.