AHOJ SZKOLNA PRZYGODO! – ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

15 października 2018 r. o godz. 1700 korytarz naszej szkoły wypełnił się gwarem dziecięcych głosów, choć zwykle o tej porze panuje tu cisza. Przyszli tu nasi pierwszoklasiści, by przeżyć jeden z ważniejszych dni w szkole – ślubowanie.
Hasło tego ważnego wydarzenia „Ahoj szkolna przygodo!” było bardzo zachęcające, bo któż nie chciałby przeżyć niezwykłej przygody już na początku edukacji.

 

Uczniów klas pierwszych i zaproszonych gości powitali ubrani w marynarskie stroje ósmoklasiści. To oni zabrali ich na pokład wspaniałego statku i wyruszyli z nimi w niezwykły rejs, podczas którego musieli udowodnić, że są prawdziwymi marynarzami, godnymi miana uczniów naszej szkoły. Podczas tej podróży uczniowie klas pierwszych mieli do wykonania różne zadania, za które otrzymywali nagrody. Nasi pierwszoklasiści okazali się bardzo mądrymi i zdolnymi dziećmi i bez problemu sprostali wszystkim wyzwaniom.

W trakcie rejsu nikt nie wypadł za burtę, nikt nie wylądował w paszczy rekinaUśmiech. Mało tego wszyscy umknęli piratom i do portu, czyli do PSP nr 9 dopłynęli cali i zdrowi. Pani Dyrektor Beata Badeńska stwierdziła, że pierwszaki okazały się dzielnymi marynarzami i zasłużyły na przyjęcie do szkolnej braci, dlatego też z wielką radością przyjęła ich do grona uczniów naszej szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.


Wszystkim pierwszakom życzymy, by w naszej szkole przeżyli mnóstwo niesamowitych przygód i dzięki nim odkryli wiele ciekawych miejsc i skarbów Puszcza oczko.

Dodatkowe informacje