Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny

3 października 2018 r. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zorganizował w naszej szkole imprezę w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”. Uczestnikami imprezy byli uczniowie klas IV-V, którzy wzięli udział w trzech panelach promujących bezpieczeństwo. Pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu przeprowadzili naukę jazdy po torze rowerowym. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu omówili tematykę zawartą w filmie "tak chcę być bezpieczny...", natomiast strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu omówili zasady udzielania pierwszej pomocy na fantomach do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
W czasie imprezy swoją obecnością zaszczycili nas radny Sejmiki Województwa Mazowieckiego pan Zbigniew Gołąbek oraz dyrektor WORD w Radomiu pan Zbigniew Mazurkiewicz. Wszyscy uczniowie otrzymali zestaw odblasków. Mamy nadzieję, że będą je nosili, co zapewni im większe bezpieczeństwo na drodze.

Zapraszamy do obejrzenia więcej zdjęć w GALERII.