Wybory do MSU rozstrzygnięte!

Dnia 29.09.2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 9 rozpoczęła się kampania wyborcza dotycząca wyborów Zarządu do Małego Samorządu Uczniowskiego. Spośród uczniów 4 klas trzecich powołano 13 kandydatów ubiegających się o to stanowisko.
Kandydaci przedstawili swoje założenia i pomysły. Kampania wyborcza zakończyła się 15 października 2017 roku.

Dnia 18 października 2017 roku w holu głównym szkoły odbyły się wybory. Uczniowie klas 3 oddawali swój głos na kartach wyborczych, a następnie wrzucali je do urny. Oddano 114 ważnych głosów.

Najwięcej osób zagłosowało na Daniela Szymczaka z kl. 3e (20 głosów), Patrycję Sławińską z kl. 3d (18 głosów), Dominikę Suchanowską z kl. 3e (15 głosów) i Julię Węglicką z kl. 3a (15 głosów).

Nad prawidłowym przebiegiem głosowania nadzór sprawowała powołana wcześniej Komisja Wyborcza oraz opiekunowie Małego Samorządu Szkolnego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.

Zwycięzcą gratulujemy i życzymy owocnej pracy!!!