"Wasza Frajda - Nasza Pasja"

Pragniemy poinformować, że w naszej szkole wystartował już edukacyjno-taneczny program "Wasza Frajda - Nasza Pasja". Pomysł zajęć zrodził się z pasji do tańca i ruchu - z wiary w sens wychowania poprzez sport oraz rozwijanie twórczych zainteresowań dzieci.

Program obejmuje naukę tańców dyskotekowych, towarzyskich i narodowych. Zawiera elementy wspierające rodziców i nauczycieli w procesie edukacji i wychowania. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po jednej godzinie lekcyjnej na terenie szkoły.

Do grupy Frajdy można dołączyć w każdym momencie!

Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod numerem telefonu 530 456 654 lub adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.