Sukcesy wokalne naszych uczennic

W ostatnich dniach, nasze uczennice brały udział w trzech konkursach wokalnych. Na początku maja – Lena Chrząszcz z klasy 2b oraz Julia Kiliszek z klasy 6d wystąpiły w XIII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki „Śpiewajmy razem” organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących w Radomiu. Na scenie Resursy Obywatelskiej, Lena zaprezentowała piosenkę „Być kobietą”, a Julia – piosenkę „Masz przyjaciela”. W tym konkursie Lena zdobyła wyróżnienie.

Następnie Julia Kiliszek wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej organizowanym przez PSP nr 15 w Radomiu. Za wykonanie piosenki „To nasz Ojczyzna” zajęła III miejsce w kategorii klas IV – VI.

19 maja – Lena Chrząszcz wystąpiła z piosenką „Być kobietą” - z repertuaru Alicji Majewskiej – w X Festiwalu Śpiewających Szkół w Warszawie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszym szkolnym wokalistkomUśmiech