Wycieczka 0a i 0e do Parku Edukacji i Rozrywki

14 czerwca 2013 roku dzieci z oddziałów 0a i 0e były na wycieczce w Parku Edukacji i Rozrywki "Farma Iluzji" w Mościskach. Podczas kilkugodzinnego pobytu dzieci uczestniczyły w lekcji edukacyjnej "Iluzja na wesoło". Zwiedziły "Latającą Chatę Tajemnic" i "Muzeum Iluzji".

Więcej zdjęć w GALERII.

Dzieci przeżyły dreszczyk emocji podczas pobytu w "Grobowcu Faraona" czy w trakcie poszukiwania wyjścia z "Wiklinowego Labiryntu".

Mogły zaobserwować różne złudzenia optyczne w tym "Lewitujący Kran", "Studnię Nieskończoności" i "Magiczny Domek".

Miały możliwość poczuć się jak krasnoludek stojąc obok "Mebli Olbrzyma" czy grając partyjkę "Gigantycznymi Szachami". Chwilę wytchnienia znalazły podczas wizyty w "Zagrodzie króliczków", gdzie mogły dotknąć i pogłaskać królika.

Dużo śmiechu i radości sprawiło robienie zdjęć głowy na talerzu, zabawa przy lewitujących piłeczkach, a także zabawa na polu dmuchańców i drewnianym placu zabaw.

Bardzo miło dzień spędziły również wychowawczynie: Elżbieta Basińska i Monika Grabczak.