Szkolny Konkurs "Piosenki o wiośnie"

W dniu 18.04.3013r. odbył się VI Szkolny Konkurs „Piosenki o wiośnie” skierowany dla dzieci z oddziałów przedszkolnych. Jego celem było rozwijanie u dzieci zdolności artystycznych i propagowanie miłego spędzania czasu wolnego.

Piosenki o wiośnie - szkolny konkurs

Komisja w składzie: p. Marta Kopeć (przedstawiciel rodziców), p. Małgorzata Janusz (pedagog szkolny) oraz p. Magdalena Staszewska (wychowawca świetlicy) dokonała następującego wyboru:

W grupie wiekowej 5- latków:

I miejsce – Gabriela Karolak kl. 0f

II miejsce – Wiktoria Baran kl. 0d

III miejsce – Michał Szczytowski kl. 0g

Wyróżnienie: Gabriela Kęska kl. 0c

W kategorii 6-latków:

I miejsce – Aleksander Żuchowski kl. 0e

II miejsce – Roksana Chodyczko kl. 0h

III miejsce – Julia Kierzkowska kl. 0a

Wyróżnienia: Paulina Wietrzyńska kl. 0a, Zuzanna Kołodziejek kl. 0b, Katarzyna Sobania kl. 0b, Alicja Piwowarczyk kl. 0e.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych Uśmiech.

Organizatorzy konkursu: p. Bożena Drachal, p. Renata Drzymała, p. Magdalena Staszewska