Budżet Obywatelski - modernizacja boiska

Poprawiono: piątek, 21, czerwiec 2024 08:12 

TYLKO DO 7 LIPCA 2024

Zapraszamy do głosowania na projekt nr 278

w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2025,

dotyczący modernizacji boiska do gry w piłkę nożną

przy PSP nr 9 w Radomiu.

W naszej szkole w dniu 21 czerwca 2024 roku w godz. 9.00 - 12.00 na parterze będzie przygotowane stanowisko do głosowania. Swój głos, uczniowie będą mogli również oddać w sali lekcyjnej pod opieką wychowawcy, podczas odbierania świadectw. Serdecznie prosimy o wsparcie naszych starań i wyrażenie zgody na głosowanie Państwa dzieci, a także wyposażenie ich w telefony komórkowe.

Z uwagi na to, że głosować można tylko raz, ale na dowolną ilość projektów, prosimy o zaplanowanie, na które z nich chcieliby Państwo zagłosować i przekazanie dzieciom numerów tych projektów.

Przyznając 3️ punkty projektowi nr ️278, możecie Państwo w istotny sposób wpłynąć na poprawę warunków do odpoczynku i rozwoju fizycznego uczniów naszej szkoły, jak również mieszkańców osiedla Ustronie.

Link do głosowania https://glosowanie.konsultacje.radom.pl/

Za każdy oddany głos serdecznie dziękujemy Uśmiech

Dodatkowe informacje