Góra Grosza- kolejna edycja ruszyła!!!

Góra Grosza ma 20 lat! Jest dorosła! To, jak duża urośnie na dwudzieste urodziny, zależy od Was. Potrzebujemy Was, by pomagać dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają ze swoimi rodzicami.

Celem na który zbierane są te drobne monety jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną - w rodzinach zastępczych, rodzinnych domach dziecka oraz innych formach opieki.

„Góra Grosza jest lekcją empatii i dobroczynności. Najcenniejsze jest to, że to same dzieci pomagają innym dzieciom. Mogą poczuć, że mają wpływ na poprawę sytuacji swoich rówieśników”

Mały Samorząd Uczniowski PSP nr 9 także przyłącza się do tej akcji.
Ogłaszamy konkurs dla klas 1-3 w ramach tej akcji. Zbiórka groszy odbywać się będzie w dniach od 01.12.2019 r. do 20.12.2019 r.
Zbiórka pieniążków odbywać się będzie bezpośrednio w swoich klasach. W dniu 20.12.2019 r. przewodniczący klas przynoszą policzone pieniążki do p. Agnieszki Sułek do sali 105. Zwycięża klasa, która zbierze największą sumę pieniążków.

Serdecznie zapraszamy do udziału akcji!!!

Mały Samorząd Uczniowski