Odbiór zaświadczeń

 

Drodzy Absolwenci,
zapraszamy po obiór zaświadczeń w dniu 06.07.2023 r. (czwartek) w następujących godzinach:

klasa 8A - godz. 1000 sala 102

klasa 8C - godz. 1000 sala 103

klasa 8D - godz. 1010 sala 104

klasa 8E - godz. 1020 sala 103

klasa 8F - godz. 1020 sala 102.

Półkolonia 2023 – Wyspa skarbów

Lista dzieci wg grup na I turnusie

Lista dzieci wg grup na II turnusie

Harmonogram zajęć na I i II turnusie

Zasady przychodzenia i odbioru dzieci

Regulamin półkolonii

Zasady organizacyjne półkolonii

Termin:
Turnus I. 26.06 – 30.06.2023
Turnus II. 3.07 – 7.07.2023

Uczestnicy:
Oferta skierowana jest do dzieci z klas 0-IV z terenu Radomia (przyjmujemy także dzieci spoza naszej szkoły)

Czytaj więcej...

Wypłata stypendium naukowego

 

Wypłata

STYPENDIUM NAUKOWEGO

4-5.07.2023 r. w godz. 730 - 1400

w sekretariacie szkoły.

Stypendium wypłacane jest rodzicowi/prawnemu opiekunowi ucznia, po okazaniu dowodu osobistego.

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

  

Uroczyste zakończenie roku szkolnego


22.06.2023 (czwartek)

godz. 1700 - klasy 0, I

godz. 1730 - klasy II, III

 

23.06.2023 (piątek)

godz. 0800 - Msza święta

godz. 930 - klasy VIII

godz. 1030 - klasy VI, VII

godz. 1100 - klasy IV, V

 

 

PROJEKT „MŁODE GŁOWY”

W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do Projektu „Młode Głowy

- ocena poczucia własnej wartości i sprawczości młodzieży szkolnej w Polsce”.

 

Projekt miał na celu zbadanie stanu psychicznego młodzieży, a następnie stworzenie kampanii edukacyjnej dla młodych ludzi, rodziców i nauczycieli.


Jest to inicjatywa Fundacji UNAWEZA założonej przez Martynę Wojciechowską, realizowana przez Fundację DbamoMójZ@sięg.

W ramach projektu wzięliśmy również udział w konkursie
proponowanym przez organizatorów.
Praca konkursowa polegała na nagraniu
krótkiego filmiku mającego na celu wsparcie osób z różnymi problemami.

Nasi uczniowie bardzo zaangażowali się w projekt i nagrali filmik.
Niestety nie udało nam się wygrać konkursu, ale uważamy, że warto go promować.

JESTEŚMY BARDZO DUMNI Z NASZYCH UCZNIÓW
GRATULACJE Uśmiech

Zebrania z Rodzicami - kwiecień 2023

Zapraszamy na zebrania z Rodzicami

 

18.04.2023 wtorek

godz. 17.00 - klasy VI

godz. 17.30 - klasy VII

godz. 18.00 - klasy VIII

19.04.2023 środa

godz. 17.30 - klasy IV

godz. 18.00 - klasy V

20.04.2023 czwartek

godz. 17.00 - klasy I

godz. 17.30 - klasy II

godz. 18.00 - klasy III

25.04.2023 wtorek

godz. 17.00 - klasa 0

Szkolny Konkurs Recytatorski - wyniki

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego

z dnia 17 marca 2023 r.

Kategoria kl.0-1

I miejsce - Prokop Nadia z kl. 1a
II miejsce - Maciaszczyk Zuzanna z kl. 1c, Niesłuchowski Mikołaj z kl. 1c
III miejsce - Rubinkiewicz Nikola z kl. 1b
Wyróżnienie - Winiarski Kornel z kl. 0a, Janowski Julian z kl. 1b

Kategoria kl. 2-3

I miejsce - Banasik Stanisław z kl. 2a, Suwalska Natalia z kl. 3c
II miejsce - Grzybowska Hanna z kl. 2c
III miejsce - Kuchcińska Marika z kl. 2c, Błesznowska Lena z kl. 3c
Wyróżnienie - Dobrovolski Vladyslav kl. 2a

Wszystkim zwycięzcom, uczestnikom i opiekunom dziękujemy za udział i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.

Galaretkowy poniedziałek

Egzaminy próbne klas ósmych

 

W dniach 16-20.03.2023 r. odbędą się

egzaminy próbne klas ósmych:

16.03. - j. polski

17.03. - matematyka

20.03 - j. angielski/j. niemiecki.

 

Rozpiska egzaminu na poszczególne dni:

Język polski

Matematyka

Język angielski/Język niemiecki

 

Dodatkowe informacje